úterý 27. září 2016

San Mushyno a jeho překrásné, rozličné a multi kulti čtvrtě

Jak jsme stavěli San Myshuno pro rozšíření The Sims 4 Život ve městě 

Sul sul! Dnes se vydáme na rychlou a neformální prohlídku San Myshuna, což je nový svět z rozšíření The Sims 4 Život ve městě. San Myshuno je inspirované hlavně rozmanitostí. Už od začátku jsme chtěli rozmanité, živé a moderní město, kde by žili lidé nejrůznějších etnik - Indové, Arabové, Japonci, Afričani i další. Chtěli jsme stvořit krásné plátno, na kterém by se jako barvy setkávaly nejrůznější kultury.


Původně jsme čerpali inspiraci z asijských měst, jako je Šanghaj a Tokio. Bylo tam ale příliš mnoho světel a přišlo nám, že jsou tato města až moc zaměřená na jedinou kulturní skupinu. Potom jsme se vrhli na pobřežní města, jako jsou Vancouver, San Francisco, New York a Sydney. Všechno jsou to místa, kde v nejrůznějších sousedstvích sídlí rozličné kultury. San Myshuno se skládá ze čtyř sousedství, která jsou inspirovaná nejrůznějšími kulturami a která Simíkům nabízejí různé aktivity, byty a festivaly. Pojďme se do nich v rychlosti podívat, co říkáte?Čtvrť trhovců s kořením - Příjemné starobylé sousedství, které snadno poznáte podle cihlových budov a barevných mozaik. V tomto sousedství jsme se inspirovali indickými barvami a vizuálními prvky. Ve Čtvrti trhovců s kořením se odehrává festival koření, kde můžete ochutnat jídla z nejrůznějších kultur (a zároveň také dát pořádně zabrat chuťovým pohárkům svých Simíků ostrými pokrmy). Najdete tu cenově dostupné byty do začátku. Vaši Simíci si jistě užijí hraní basketbalu a sprejování graffiti s kamarády.


Umělecká čtvrť - Jedno z našich nejkrásnějších sousedství se samo o sobě dá téměř považovat za sochu. Pokud jste někdy byli v San Franciscu, možná poznáte prvky Yerba Buena Center, které stojí naproti místnímu muzeu moderního umění. Muzeum umění v San Myshunu je opravdu parádní. Začínající muzikanti si tu mohou trochu vydělat hraním u stánků s jídlem. Čas od času se v Umělecké čtvrti odehrává Lucernový festival, kde si vaši Simíci mohou užít nádherné ohňostroje.


Módní čtvrť - Je zřejmé, že stoupáme po ekonomickém žebříčku, ale také si tu můžeme dopřát nádherné výhledy a skvělou zábavu. Samozřejmě musíte být připraveni trochu si za nájem připlatit. Módní čtvrť a centrum jsou inspirovány moderními velkoměsty, jako jsou Tokio a Šanghaj. V Módní čtvrti sídlí veselý (a někdy možná trochu moc hlasitý) karaoke bar, kde místní nadějní pěvci trénují s kamarády a partnery hlasivky. Když jsou zvuková zvěrstva z karaoke u konce, mohou Simíci vyrazit na GeekCon nebo si najít lásku na festivalu lásky.


Centrum - Poslední čtvrť je místem, kde si můžete užívat opravdu nádherné výhledy. Simíci, kteří nemají hluboko do kapsy, tu najdou bydlení ve výšce na úrovni. V centru najdete posilovnu a střešní klub. Zároveň je to také finální destinace pro Simíky, kteří to dotáhli až na vrchol ve své kariéře a teď chtějí stanout i na vrcholu světa.


Svět jako San Myshuno jsme ještě nikdy nevytvořili. Je plný rozličných a vzrušujících lidí, nových aktivit, festivalů a podniků, které zabaví Simíky jinak uvězněné v miniaturních bytečcích. Vaši Simíci se mohou do San Myshuna přestěhovat hned, jakmile se v listopadu otevřou jeho brány.

ZDROJ:
TheSims.com, upraveno

Žádné komentáře:

Okomentovat