pátek 26. května 2017

Jak se stát superrodičem?

Staňte se superrodičem díky nové dovednosti rodičovství! 

Opět všechny zdravíme! Máme tu další rodinnou sešlost. Životní hodnoty, kvůli kterým na výchově malých Simíků opravdu záleží, už jsme probírali. Životní hodnoty Simíkům přisoudí trvalé vlastnosti, které z nich udělají vzorné občany, městské ničemy nebo... něco mezi tím. Ale nestačí jen říct, jak to dopadne. Samotná cesta je také důležitá. Proto si dnes povíme o průběhu výchovy jako takové.


Jde o okamžitá rozhodnutí, která vaši Simíci musí udělat a která mají trvalé následky. Většina chování, kterému se Simíci dosud věnovali, je nyní plně provázána se systémem životních hodnot. Znamená to, že děti, které se perou, krkají nebo píší domácí úkoly, dostanou odpovídající odměnu. Herní balíček ale přece nemůže být jen o plynatosti, takže jsme ho napěchovali také novým obsahem! Simíci každého věku teď mohou dostat záchvat vzteku nebo se emocionálně zhroutit.


Teenageři mají dramatické výkyvy nálad. Nebojte, až je uvidíte, určitě to poznáte. Sourozenci se budou navzájem pokoušet pomocí nejrůznějších nových interakcí. Nechybí ani docela drsné kousnutí, které teď mohou provést batolata. Hlavně nezapomeňte dávat pozor na malé děti, jinak vám všechno pomalují. Ne všechno je ale špatné! Členové rodiny mohou vyřešit problémy objetím, děti můžete poslat na hanbu a celé rodiny se mohou pustit do dobročinné činnosti v naději, že tím napraví všechno zlé.


Děti mohou úhledně prostřít stůl a nachystat tak hezkou rodinnou večeři. Rodiče zase mohou vyslat děti do školy s láskyplně zabaleným obědem. Když vás teenageři neposlouchají, můžete jim dát zaracha a doufat, že ho dodrží. Dovednost rodičovství je velmi užitečná. Když se v ní Simíci zlepší, postupně se naučí nové silné interakce. Simíci se mohou z neznalců snadno stát superrodiči a tahle proměna, to je opravdu něco.Hlavním způsobem zlepšování dovednosti rodičovství je vychovávání dětí. Postupem času se Simíci naučí poradit ostatním Simíkům s rodičovstvím, pomoct jim vyřešit negativní náladovky a potřeby svých dětí, a dokonce být schopni ovlivnit své děti tak, aby se chovaly žádoucím způsobem. K dispozici je spousta zajímavého obsahu! Jde o kompletní sadu nástrojů, které Simíci mohou použít pro posílení svého rodičovského umu.

To se jim bude náramně hodit, až se budou snažit zkrotit své nezbedné potomstvo. Ale klidně se o tom přesvědčte sami. Vyzkoušejte si The Sims™ 4 Rodičovství, až po celém světě vyjde na PC i Macu prostřednictvím Originu už 30. května 2017.ZDROJ:
TheSims.com, upraveno

Žádné komentáře:

Okomentovat