středa 22. března 2017

TRAILER: Desátou kolekcí bude Bowlingový večer

Vyrazte na bowling s kolekcí The Sims 4 Bowlingový večer! 

Zašněrujte si bowlingové boty a postavte kuželky. Kolekce The Sims 4 Bowlingový večer vychází 29. března 2017! Jsou vaši Simíci natěšení na nový koníček? Dobře, tak je nechte vyzkoušet bowling! S kolekcí The Sims 4 Bowlingový večer si vaši Simíci mohou užít pohodový večer strávený s kamarády, navázat kontakt na žhavém rande nebo sdílet zábavu s celou rodinou.


A i když zbohatlíci si nejspíš pořídí dráhu nebo dvě domů, obyčejní Simíci budou potřebovat veřejnou hernu, kam si půjdou zahrát. Podnik Zaprášená koule z Lázeňské Oázy je připravený na umístění do vašeho světa. Případně si můžete v bowlingovou hernu proměnit libovolný bar, noční klub nebo koktejlový bar.U každé dráhy může hrát až pětice Simíků, přičemž novou dovednost bowling se mohou naučit děti i dospělí. Tato dovednost s pěti úrovněmi přináší zajímavé odměny: nové bowlingové koule, frajerské triky a další výhody. Začínající Simíci sice hází koule všude možně, ale s trochou praxe to opravdu parádně nandají kuželkám. Nebude trvat dlouho a jednou třeba naházejí i perfektní skóre


Chcete pro své Simíky ještě něco parádnějšího? Třeba něco, co pořádně vynikne i ve tmě. Co takhle vzrušující měsíční bowling? Když ho na dráze rozjedete, užijete si nejen krásné osvětlení, ale vaši Simíci budou navíc hravější a bowling je víc pobaví. Bez klasických bot, oblečení a neonových světel by to nebylo ono! Moderní stoly, židle a dekorace z poloviny století dodají každému prostoru ten správný bowlingový retro nádech estetična.


K dispozici je také oblečení ve stylu rockabilly, díky kterému budou Simíci vypadat jako bowlingoví šampioni. Nechybí ani tradiční bowlingové košile pro Simíky, kteří chtějí založit vlastní tým! Už se nemůžeme dočkat, až vaši Simíci vyrazí na dráhu! 


ZDROJ:
TheSims.com, upraveno

Žádné komentáře:

Okomentovat