úterý 13. září 2016

TRAILER: Život z ulic hlučného velkoměsta ožívá v novém rozšíření

Téměř 1 měsíc před oficiálním oznámením jste se mohli na blogu dozvědět o chystaném třetím rozšířením pro hru The Sims 4. Za tento měsíc uniklo do světa neuvěřitelná hromada informací o tomto rozšíření přímo od vývojářů hry. A dnes se konečně můžeme podívat na trailer k The Sims 4 Život ve městě.


The Sims 4 Život ve městě již brzy! 

Od Vrbové Zátoky až po Newcrest: Simíky život na předměstí baví. Zahrada, běhání, velké luxusní domy. Nemyslíte si ale, že je nejvyšší čas přestěhovat se někam, kde to trochu víc žije? Plně s tím souhlasíme, a proto vám s radostí oznamujeme rozšíření The Sims 4 Život ve městě, které vychází ve verzích pro PC i Mac 3. listopadu 2016.


The Sims 4 Život ve městě přináší zajímavé a různorodé město San Myshuno, které je usazené na pobřeží těsně pod horami. Takovéhle město jste v The Sims ještě nikdy neviděli. San Myshuno je plné nových aktivit a zajímavých Simíků. Ať už hrajete basketbal ve Čtvrti trhovců s kořením nebo jdete s kolegy po práci do karaoke baru, na každém rohu tu na vás čekají báječné nové zážitky. Co takhle si najít nové kamarády a zajít na některý z festivalů?


V San Myshunu se toho v ulicích děje opravdu hodně. Až tedy půjdete na žhavé rande na festival lásky nebo si vyrazíte zablbnout na Geekcon, nudit se nebudete. Chystá se pět různých festivalů, kterých si jistě všimnete i z okna svého bytu.


Když už o těch bytech mluvíme: až se do San Myshuna nastěhujete, budete si muset nějaký najít! Byty mají nejrůznější vlastnosti i zvláštnosti. V bytech nemáte takovou svobodu jako v domech (domácímu by se jistě nelíbilo, kdybyste začali probourávat stěny a stavět nové koupelny), ale na těch několika desítkách čtverečních metrů se Simíci pořádně zabaví. Ale nebojte, ne všichni ve městě mají málo prostoru.


Když vám to v nových kariérách (politika, kritika, sociální média) půjde dobře, budete si moci dovolit báječný střešní byt! Střešní byty jsou zcela jiná káva. Už se nemůžeme dočkat, až vám o nich v následujících měsících povíme víc. Již brzy se s vámi podělíme o spoustu dalších informací.


Zanedlouho budete o San Myshunu, bytech, festivalech a dalším novém obsahu vědět úplně všechno. Sledujte novinky a připravte si malé zavazadlo na cestu do nového města. Váš první byteček totiž může být dost maličkatý. The Sims 4 Život ve městě celosvětově vychází na PC a Mac 3. listopadu 2016!

  ZDROJ:
TheSims.com, upraveno

Žádné komentáře:

Okomentovat