sobota 29. června 2013

Prosím o pozornost!

Momentálně točím LP na tři hry... chápu, že každý má oblíbenou nějakou jinou, ale PROSÍM, pokud vydávám něco, na co se zrovna nekoukáte, tak NEPIŠTE, že chcete něco jiného. Nejsem stroj a nemůžu každý den vydávat tři videa. Prostě to, co vydám - vydám a tím, že budete psát, že chcete něco jiného, že tohle vás třeba nudí nebo nebaví, to nezměníte.

Díky, Freaks a buďte trochu více OHLEDUPLNÍ!

16 komentářů:

 1. Podla mna su všetky tvoj LP super :DDD a poznam aj inych Lets´playarov napr:Gogomantv,Lulusila(maruška) a ty ale ty si vynimočna než ostatný proste skvely človek a DEFI nech si ostatny... teda vlastne ktorym sa to nepači nech na to nepozeraju.Načo budem komentovať zbytočne:Ja chcem radšej Tropicky raj alebo Laru čo vydaš to vydaš je to proste na tebe.To je môj názor:DDD YES!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Def , já si myslím totéž . Nemusí se to líbit nám ale tobě a musíme být rádi že to pro nás natáčíš :) Mám tě ráda Def

  OdpovědětVymazat
 3. já jsem ráda za každý video co vydáš defi :D :DDD

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem hodná na Definku :D Taky souhlasím s Defi jenom si přectavte jaký to je když natočí nějaké videjko a vy k tomu napíšete fuj chci jiný ! Je to hnusný a buďte rádi za to co točí :) jo a máte to :D

  OdpovědětVymazat
 5. Def máš pravdu nejsi žádný stroj ,ale Defi Laver co točí nejlepší videa na celém světě (Alespoň pro mě ♥♥♥♥ )

  OdpovědětVymazat
 6. Taky jsem si toho všimla, napsala jsi na blog jestli máš vydat ještě 3.část TR a někteří lidé tam začali psát komentáře typu :,,Defi už dlouho nebyl Tomb Raider!'' nebo ,,Kdy bude Harry?'' Tyhle komentáře mě také naštvaly, mě osobně moc nebaví Tomb Raider, ale je mě jedno, že ho vydáváš, některé lidi to baví a to já respektuji a vůbec tam nezačnu psát nějaké komentáře např.:,,Kdy budou simíci?''

  OdpovědětVymazat
 7. Správně Def! :3* Představte si kdybyste byla Definka<3 Taky by vás to s prominutím s****...:/ Defi má pravdu !A všecky její videa jsou nejlepší !Tak proč některá odsuzovat? :)

  OdpovědětVymazat
 8. Já mám oblíbené všechny...:3 <3
  Všechny Miluju :3* <3

  OdpovědětVymazat
 9. Defi, já ti nic takového v životě nepsala.A proč bych ti vlastně něco takového psala? Mě to je úplně jedno co jsem dáš s tebou jsou tvý LP vždycky zábavný.
  Ps: A jestli hledáš ten balíček pro přežití s tropického ráje, tak je v pracovně.

  OdpovědětVymazat
 10. Ja milujem teda všetky hry čo točíš... úplne všetky. (k dokonalosti ti chýba natočiť iba The Last of Us :D(teda keď máš PS3 :D))

  OdpovědětVymazat
 11. Já třeba nesleduju Harryho,ale sleduju TR a TR(je blbý,že zkratky k Tropickýmu ráji a k Tomb Riderovi jsou stejný! :D),ale všechny tvoje LP jsou NEJ!Miluju tě Defi <3 <3 <3

  OdpovědětVymazat
 12. Defi souhlasím :) Mně baví všechny videa který tam dáš :) Někdy se koukám i na starší videa který jsem ještě neviděla :DD :)

  OdpovědětVymazat
 13. Já od tebe Miluju Všechny LP které natáčíš!!
  I'm your BIG VERY BIG Freak!! :* ♥

  OdpovědětVymazat
 14. jsi skvělá super vynikající (nemyslím jako jídlo)....................................... :-D

  OdpovědětVymazat