úterý 10. října 2017

TRAILER: Oficiální herní upoutávka plná mazlíčků, jejich vlastností a záběrů z hraní!

Vdechněte život opravdu jedinečným mazlíčkům s nástrojem Vytvořit mazlíčka 

Zdravíme všechny hráče Simíků a také milovníky psů a koček! The Sims 4 Psi a kočky vychází už za chvilku a my se nemůžeme dočkat, až se vám tenhle báječně chlupatý balíček dostane to pacek. Na téhle hře jsme pracovali opravdu dlouho a jednou z nejlepších funkcí je nový nástroj Vytvořit mazlíčka. Vážení, musím říct, že tahle verze nástroje Vytvořit mazlíčka je úplně úžasná!Tvoření mazlíčků je oblast, ve které jsme v minulých verzích podle našeho názoru vždycky měli skvělé funkce, takže laťka byla nastavená dost vysoko. Proto jsme si hned na začátku vývoje položili několik otázek:

  • Jak bychom mohli tento nástroj udělat stejně propracovaný jako v The Sims 3, ale ještě snadněji přístupný?
  • Jak navrhneme srst ve výtvarném stylu, který se hodí k The Sims 4?
  • Kolik plemen dokážeme vytvořit? V The Sims 3 jich byla taková spousta!
  • Dokážeme vymyslet něco nového a ještě to oživit? 

Rozhodli jsme se vycházet z nástroje Vytvořit Simíka v The Sims 4 a použít na Vytvořit mazlíčka podobný přístup. Díky tomu můžete mazlíčkům zvětšovat uši, prodlužovat čumáčky a upravovat oči jednoduchých kliknutím a tažením. Je to zábava, která nabízí tolik možností úprav mazlíčků, že i Simíci jim budou závidět.

Místo komplikovaných vrstev teď můžete na kožíšek přímo malovat, odstraňovat značky, otáčet znaménka, a dokonce upravovat i průhlednost, aniž byste museli řešit vrstvy. Můžete také vytvářet plemena s komplikovanými kožíšky, jako jsou májové kočky nebo sibiřští psi husky, podobně, jako to šlo v minulých verzích. Přidali jsme pár vylepšení, aby to bylo ještě snazší. Například teď můžete používat šablony!

Celé měsíce jsme studovali tvary hlav a uší a barvy ocásků a kožíšku a tak dále, abychom maximalizovali počet jedinečných a speciálních koček a psů, kteří půjdou vytvořit. Výsledkem je, že dokážu z paměti vyjmenovat skoro všechny psy ve hře. Klidně si mě vyzkoušejte! Každý mazlíček vypadá jinak, a navíc máme novou vyhledávací funkci. Vyhledejte si třeba zvláštně vypadající a upnutou kočku sphynx nebo krásně načechranou perskou kočku. Mezi psíky tu zase máme třeba dokonalého erdelteriéra, a navíc máte na výběr i plemena Welsh Corgi Pembroke a Cardigan Welsh Corgi. Každý mazlíček sice vypadá jedinečně, ale nejde jen o vzhled.

Když se ponoříte do režimu života, uvidíte, že jedinečné a speciální je i jejich chování. Možná máte radši křížence nebo podvraťáky? My je máme taky rádi! Stačí kliknutím na tlačítko vybrat dvě plemena a nechat náhodný výběr dělat svou práci, než dostanete rysy, které se vám líbí.

A pak jsme taky chtěli vytvořit něco nového. Něco speciálního. Aby to mělo šťávu. Co třeba žraločí převlek? Ale nezůstávejme jen u vody! Klidně svému kotěti dejte na hlavu toust, oblékněte mazlíčka jako taco nebo ho převlékněte za dinosaura.

S nástrojem The Sims 4 Vytvořit mazlíčka si užijete spoustu zábavy. Když tohle píšu, mám velikou radost, protože mám za to, že to je nejlepší kreativní nástroj, který jsme kdy stvořili. Vyberte si z obrovské nabídky plemen. Smíchejte je, abyste si vytvořili správňáckého podvraťáka nebo jedinečnou směsku. Namalujte během několika vteřin přesně to místo, které chcete. Oblékněte je do ztřeštěných kostýmů. Možnosti nástroje The Sims 4 Vytvořit mazlíčka si zamilujete hned, jakmile balíček v listopadu vyjde. Hned teď můžete začít vymýšlet, jakou báječnou kočku nebo psa si vytvoříte!

ZDROJ:

TheSims.com, upraveno

Žádné komentáře:

Okomentovat