čtvrtek 17. března 2016

Jaro v The Sims 4 plné výzev, plodulí a velikonočních kraslic

Pěstujte plodule a pusťte se do honu na kraslice s jarní výzvou The Sims 4 

Pěstujte ovoce a získejte odměny

!!! VÝZVY KONČÍ 21. DUBNA 2016 !!!

Když dojde na jaro, na mysl přijde jedna konkrétní věc: lahodná chuť šťavnatých plodulí. Plodule určitě znáte, že ano? Jsou zelené a mají žluté a modré pruhy. Navíc chutnají výborně. Určitě už jste jich snědli tisíce. Ne? Od 22. března si je můžete v The Sims 4 vypěstovat díky nové herní výzvě.


V The Sims 4 se můžete setkat s novou Siminkou jménem Jasmine Holiday. Není to jen tak obyčejná Siminka, má totiž semínka plodulí. Pokud si s ní vaši Simíci promluví, ráda jim jedno dá. Jakmile ploduli získáte, bude váš Simík muset uplatnit trochu zahradnických dovedností a vypěstovat plodulovník. Na tomto stromě, asi vás to tak úplně nepřekvapí, rostou plodule.Jakmile jich budete mít 20, odneste je Jasmine. Odmění vás novým květináčem. Pokud se vám podaří vypěstovat dokonalou ploduli, věnuje vám ještě hezčí a působivější květináč. To není špatné, co říkáte?


Ale to není jediná výzva, kterou tato aktualizace přináší. Pokud jste The Sims 4 hráli loni touhle dobou, možná jste si všimli vesele ozdobených vajíček poschovávaných po světě. Jsou zpátky a díky nim může odstartovat druhý výroční hon na kraslice. Celkem můžete najít 12 různých kraslic (10 jich znáte z loňska). Pokud váš Simík získá všechny, zpřístupní si roztomilého plyšového králíčka.


Ale nic netrvá věčně a totéž platí i pro herní výzvy. Ve hře budou k dispozici jen měsíc – takže pokud toužíte po nových květináčích nebo plyšovém králíčkovi, pusťte se do honu na kraslice a začněte pěstovat plodule už 22. března.


  Zdroj: TheSims.com

Žádné komentáře:

Okomentovat