úterý 2. února 2016

Valentýna letos Simíkům zpříjemní nová kolekce Romantická zahrada

Ve vzduchu je láska a s ní i kolekce The Sims 4 Romantická zahrada 

Svá přání si pečlivě rozmyslete!

Ptáčci hezky zpívají, zeleň kvete (ne v ČR)... máme tu období plné lásky. S kolekcí The Sims 4 Romantická zahrada si ho mohou pořádně užít i Simíci. Nová kolekce vychází 9. února a přináší nové oblečení i předměty, které vám umožní zařídit si snovou viktoriánskou zahradu.


The Sims 4 Romantická zahrada přináší rozkvetlou zeleň a mramorovou výzdobu, pomocí kterých můžete vytvořit park v úplně novém stylu, nebo prostě jen pořádně rekonstruovat vlastní zahradu. Líbí se vám pečlivě zastřižený trávníček, dokonale prostříhané růžové keře a popínavé rostliny na treláži?


Co takhle si vytvořit vlastní botanickou zahradu? Doplnit ji můžete lví fontánou a majestátními dórskými sloupy. Všechen tento obsah i další prvky vám pomohou založit bujnou zahradu jako stvořenou pro trávení romantických chvilek.


Nová fontána Hýžďa Maxima Simíkům poslouží nejen jako hezký dekorativní doplněk. Simíci se mohou posadit na její okraj, přitulit se nebo vesele šplíchat. Pokud budou mít Simíci hravou náladu, mohou si dokonce vlézt dovnitř, trochu si zablbnout a dopřát si nefalšovanou vodní bitvu s kamarády. Simíci, kteří mají rádi neplechu, mohou do fontány přidat mýdlo a pak už jen sledovat, jak se z ní valí záplava bublin.


Navíc tato kolekce obsahuje studnu přání. Jen běda Simíkům, kteří podcení její moc. K vyslovení přání stačí jediný simoleon. Touží Simíci po štěstí, bohatství, dětech, mládí, lásce nebo snad něčem jiném? Studna přání má vlastní vrtochy, takže byste si měli rozmyslet nejen, co si přejete, ale také, kdy si to přejete. Simíkovská přání vedou k více než padesáti (!!!) různým výsledkům, které mohou navždy ovlivnit životy vašich Simíků... buď je potká něco dobrého, nebo je čeká osobní tragédie


Všechny tyto nové objekty objevíte ve Ztracených léčivých zahradách. Jde o úplně nový park, který kolekci doplňuje o pitoreskní prostředí vhodné pro romantické příběhy. Vaši Simíci se budou chtít na procházku vystrojit do moderní květinové módy. K dispozici jsou i účesy, které doplní ten správný jarní styl. Procházkovou atmosféru navodí krásná hudba nového barokního rádia, které bez přestávky hraje melodie inspirované 17. stoletím.

Kolekce The Sims 4 Romantická zahrada vychází 9. února – pojďte se projít v zahradách a nechte si splnit všechna svá přání!


  Zdroj: TheSims.com

Žádné komentáře:

Okomentovat