čtvrtek 19. listopadu 2015

Průvodce po Windenburgu aneb místa, která musíte navštívit

Prozkoumejte nové podniky, zajímavá místa a další lokace ve Windenburgu 

Prozkoumejte nový svět

Rozšíření The Sims 4 Společná zábava vychází příští měsíc (v prosinci 2015). Celé je zaměřené na nové způsoby společné zábavy a skupinové trávení volného času. Je tedy jasné, že jsme museli přidat celou spoustu nových fantastických míst, kam si můžete vyrazit. Proto jsme postavili nový svět Windenburg, vizuálně poutavou lokaci inspirovanou Evropou, která není podobná ničemu, co jste dosud v The Sims 4 viděli.

 

Windenburg je plný míst a věcí, které si nemůžete nechat ujít. Například na vás čekají tři nové speciální podniky, dva nové druhy podniků a upravené kluby a bary. Pojďme si společně prohlédnout všechna místa, která se Simíky v prosinci prozkoumáte.

 ♢  Panství Von-Straschillů - Slavné panství Von-Straschillů je kouzelnou historickou památkou s nádhernými zahradami. Dnes slouží jako slavné muzeum, kde na místních pozemcích naleznete obří bludiště z živého plotu, kde se mohou Simíci ztratit na celé dlouhé hodiny. Hlavně nebuďte překvapení, pokud narazíte na bývalého pána a paní, kteří tu kdysi bydleli – i když zesnuli před více než sto lety, stále se po pozemcích pohybují a baví či straší hosty.


 ♢  Útesy - Tento osamocený ostrov je zapomenutým místem, které skvěle poslouží každé partě Simíků, která se chce ztratit někam, kde ji nikdo nebude rušit. Můžete si zde rozdělat oheň, u kterého se k sobě vaši Simíci mohou přitulit nebo předvádět ohnivé taneční triky. Také tu najdete přírodní bazén, který přímo láká ke koupeli (s plavkami nebo bez nich). Pokud budete dostatečně trpěliví, možná dokonce zahlédnete i místní slavnou mořskou příšeru.


 ♢  Starověké ruiny - Široko daleko nejlepší místo pro soukromé taneční večírky. Ve dne je to zachovalé místo, kde si mohou místní i turisté v klidu odpočinout a něco nového se dozvědět. V noci se obří zdi promění v kulisy, které se skvěle hodí pro jevištní světla, dým i laserové paprsky, které vydávají pultíky pro DJ. Najdete tu malý pozemek, na kterém můžete stavět. Bude se vám hodit v případě, že chcete své setkání doplnit něčím výjimečně zábavným.


 ♢  Kavárna Chtěl tu někdo latté?" - V kavárně si můžete s partou objednat něco dobrého k pití a vychutnat si ho na místě nebo si ho vzít s sebou. Nový NPC barista (=obsluha) i presovač jsou neustále připraveni nachystat vám parádně napěněnou kávu a sladký zákusek. Navíc si můžete objednat ranní cloumák, který vás dokonale připraví na pracovní zápřah.

 ♢  Plovárna „Pozor, kufr!" - I když tento nový veřejný bazén budou mít po vydání The Sims 4 Společná zábava k dispozici všichni, nejvíce vynikne s novými zábavnými objekty, které jsme pro tento balíček připravili. Přidali jsme spoustu báječných dekorací pro veřejné i přírodní bazény. Například vás čekají plavecké dráhy, nové bazénové římsy a několik různých variant bazénové vody. Nejzajímavějším bazénovým doplňkem z rozšíření je skokanský můstek: Simíci můžou ohromit například bezchybným saltem vzad.


 ♢  Změny v klubech a barech - Aby byl Windenburg opravdu jedinečným místem, trochu jsme si pohráli i s existujícími podniky. Konkrétně s kluby a bary. Díky tomu můžete zajít na evropskou diskotéku nebo do útulné hospůdky. Přidali jsme pár zábavných hospodských her, jako jsou šipky, fotbálek a Nebuďte lamu. Vaši Simíci se tak mohou společně zabavit a pořádně si zapařit. Téměř každý večer se navíc odehrávají speciální tematické večeře, takže vaši Simíci a jejich kamarádi mohou klidně vyrazit na dámskou jízdu (nebo pánskou) nebo objednávat hromady drinků během Happy Hour.

Ještě zajímavější než obsah, který jsme do nového světa přidali, jsou ale věci, které v něm postavíte vy sami. Jelikož jsme do Windenburgu přidali dva obří pozemky (64x64), bude to tentokrát opravdu zajímavé. Jedná se o úplně největší pozemky, jaké byly v The Sims 4 kdy k vidění.


ZDROJ:
- TheSims.cz, zkráceno a upraveno
SimGurus on Twitter, upraveno

1 komentář: